Opis najbardziej popularnych laleczek lol.

Opis najbardziej popularnych laleczek lol.

20 listopada, 2015 3 przez

Genialne laleczki lol, skradły serca nie tylko małym dziewczynkom, ale również nastolatkom. Kolekcja może być naprawdę duża. Sprawdźmy jakie są podstawowe rodzaje tych małych piękności.

Laleczki lol to wyjątkowy produkt znanego amerykańskiego producenta zabawek MGA, przeznaczona dla dziewczynek w różnym wieku. Początkowo, producent zakładał przedział wiekowy od 4 do 8 lat, ale jak okazało się w praktyce, zabawka budzi również zainteresowanie u znacznie starszych dziewczyn, a nawet nastolatek. Laleczka, ukryta jest w plastikowej kuli niespodziance. Oprócz niej, w zestawie znajduje się też wiele innych ciekawych gadżetów i akcesorii. Mogą to być ubranka, dekoracje, biżuteria, naczynia itd. To co niewątpliwe dodaje atrakcyjności zabawce to tajemnica, ponieważ nigdy nie wiadomo jaka laleczka zawita w naszych domach, a wybór ich jest naprawdę spory.

W poniższym zestawieniu, spróbuję opisać kilka podstawowych i najbardziej popularnych zarazem laleczek lol, które dostępne są w sprzedaży. Będzie to podział zarówno na kluby, jak i na cechy tych laleczek. Każda laleczka posiada swój indywidualny numer, oraz nazwę wskazującą na przynależność do określonego klubu. Mamy więc piosenkarki i tancerki, które zaskoczą nas swoimi strojami i fryzurami, oraz możliwościami scenicznymi. W tym przypadku, pozostaje nam tylko stworzyć odpowiednią scenę, na której może być przeprowadzony casting, na najlepszą tancerkę i wokalistkę. Wśród nich, będziemy mogli wyróżnić tancerkę o zielonych oczach i niebieskich szortach (1-022), oraz laleczkę Sisi (1-023) o pięknych blond włosach, oliwkowej karnacji i białych bucikach do tańca. W grupie tanecznej, nie możemy również zapomnieć o dwóch baletnicach (G-011) oraz (1-024), które charakteryzują się niemal fioletowymi oczami, wspaniałymi tiulowymi sukienkami, oraz baletkami w kolorach ich sukienek. Laleczki lol, które będą również chciały wziąć udział w występach, to na pewno Beatsy (2-020) z kosmiczną fryzurą i słuchawkami na głowie, Honey Bun (2-019) która jest piękną Indianką o czarnych włosach, zapiętych w koczek i dużych zielonych oczach. Posiadająca dwa duże okrągłe kolczyki i różową przepaskę przykrywającą jej zielone spodenki. Na scenie, nie powinno również zabraknąć mulatki o włosach, w kolorze lodów jagodowych, wysokich wiązanych aż do kolan bucikach, oraz jasnopomarańczowej bluzie (2-017), a także jej bliskiej koleżanki z klubu – rumianej blondynki o niebieskich oczach i niebieskich ogrodniczkach. Oczywiście, w tej grupie będą również ich małe odpowiedniki, czyli młodsze siostrzyczki, są to kolejno małe lolki: (2-064), (2-065), (2-066), (2-067). W świecie aktorek, znajdują się laleczki z trzeciej serii, które przebrane są za jednorożca (3-012), Egipcjankę (3-013), oraz aniołka (3-011). Laleczka przebrana za jednorożca, ubrana jest w jasnofioletową marszczoną sukieneczkę, seledynowe buciki i posiada tęczową fryzurę z żółtym rogiem, na szczycie opaski. Egipcjanka, to piękna laleczka o jasnobrązowej skórze, fioletowych oczach i czarnych włosach. Jest ubrana w krótką sukienkę, w kolorze pustynnego piasku i seledynowych paskach, dodatkowo na jej pięknej czarne fryzurze, rozciągnięty jest kosztowny egipski łańcuszek. Jej postać, oraz układ rąk, wskazuje, że musi pochodzić z rodu królewskiego.

Laleczka aniołek, to niezwykle zabawna postać, jest przyozdobiona białymi piórami, oraz dużymi różowymi okularami, w kształcie serduszek. Posiada obcisły różowy gorsecik, białą koszulkę z długimi rękawkami, oraz małe biało – szare buciki na rzepy. Również w tej grupie, mamy małe odpowiedniki tych laleczek, a dodatkowo dwa małe pieski, w kolorze białym i niebieskich oczach (P-019), oraz kremowym o brązowych oczach i wielkich czarnych okularach (P-020). W klubie przeciwniczek, występują dwie silne osobowości i jest to laleczka zmierzch (3-007), która charakteryzuje się w całości ciemnym ubraniem, oraz brązowymi oczami i jasnoróżową buzią, oraz laleczka świt (3-006) która jest jej przeciwieństwem i ubrana jest w jasne krótkie spodenki dżinsowe, białą koszulkę z seledynowym paskiem, oraz żółtymi bucikami na kółkach. W tym zestawie również, są ich małe odpowiedniki, ale ubrane tylko w pampersy. Dodatkowo, są również dwa pieski i dwa kotki. Ciemno szare kotki, należą do zmierzchu, a jasne i mrugające do nas pieski, do świtu. Seria 3, to również sportsmenki, których jest aż 4 laleczki, dwie siostrzyczki, mały piesek (P-023) i biały chomik (P-024). Pierwszą sportsmenką, jest laleczka zadziorek (3-017), która jest ciemnoskórą długodystansową biegaczką, ubraną w jaskrawe sportowe majteczki, białą koszulkę z numerem, oraz bucikami do biegania.

Na głowie, ma jaskrawo różową czapeczkę, która zabezpiecza jej długie włosy, w trakcie biegania. Następną atletką (3-016) jest laleczka o pięknych morskich oczach, jasnej karnacji i czarnych włosach, ukrytych pod różową czapeczką z daszkiem. Cały jej ubiór jest w pięknym odcieniu różu, doskonale pasującym do jej jasnej skóry. Niezwykle oryginalna jest również sportsmenka Touchdown (3 – 014) o wojowniczym wyglądzie i sprężystej posturze, wskazującej na sporą siłę i wytrzymałość. Jej włosy o kolorze jasnego różu, spięte są w duży kok, a lekko brązowa twarz, pokryta turkusowymi paseczkami, doskonale pasującymi do obcisłych getrów i półbucików. Ostatnią z tego klubu jest najszybsza z laleczek lol i jest nią piękna rudowłosa Sprints (3-015), jej krótkie i przystosowane do szybkiego biegu fioletowe szorty, oraz w tym samym kolorze opaska, wspaniale pasuje do białej koszulki z krótkimi rękawami i sportowymi bucikami.

W klubie pływaczek natomiast, mamy prawdziwy pokaz mody plażowej. Mamy więc: laleczkę falę (3-027) o fryzurze jak duża fala i oczach jak turkusowe morze, czarnoskórą laleczkę odpływ (3-025), w malinowym stroju kąpielowym i okularach w zielonej oprawie, białowłosą piękność (3-028), w żółtym, w czarne kropki stroju, oraz czerwonych klapeczkach z pomponem, oraz skromną Vacay (3-026), która w śnieżnobiałym i falbankowym stroju kąpielowym, oraz dużych okularach przeciwsłonecznych, gotowa jest do zabawy na plaży. W tym zestawie również, mamy dla wszystkich laleczek jej młodsze wersje, ubrane w kolorowe pampersy, a niektóre uzbrojone nawet w smoczki. W przeciwieństwie do plażowiczek i pływaczek, powstał również klub laleczek, gustujących raczej w zimniejsze pory roku i jest to: śnieżny aniołek (2-030) o pięknych białych włoskach, zapiętych w dwa kucyki i błękitnych nausznikach, a dodatkowo ubraną, w krótką niebieską spódniczkę i puchowy bezrękawnik, (więc na pewno jest jej ciepło). Drugą laleczką z tej grupy, jest niezwykle stylowo i elegancko ubrana pani Posh (2-032), która ma różowy żakiecik, białe rajtuzki, czarne łyżwy, oraz mały berecik przykrywający do połowy jej brązowe faliste włosy. Dwie pozostałe piękności to Cozy (2-029) i B.B (2-031). Pierwsza, jest ciepło ubraną w kozaczki i futerko laleczką o różowiutkich policzkach i niebieskich jak niebo oczach.

Na głowie ma zabawną czapeczkę z dużą kokardą na środku czoła. Jej przyjaciółka z klubu, to wesoła B.B, która słynie z jasnobłękitnych warkoczyków i czapeczki obszytej jasnym futerkiem. Ma ciepłe rajtuzy, bordowe ogrodniczki i jasno różową chustkę na szyi, oraz w tym samym kolorze ciepłe kozaczki. Każda z tych modnie ubranych dam, posiada oczywiście swoje młodsze odpowiedniki w kolorowych pampersach, które już próbują samodzielnie stać, a w przypadku Posch – nawet chodzić. Jednym z liczących się klubów, o ile nie najbardziej wpływowych, jest klub błyszczących laleczek lol, które w swoich szeregach mają, aż trzy królowe, oraz ich młodsze odpowiedniki i dwa wyjątkowe zwierzaczki, kotka Kitty (P-003), oraz pieska Bee (P- 004). Królowe są naprawdę wyjątkowe, nie tylko pod względem stroju, ale również fryzury i dodatkowych funkcji, które posiadają.

Pierwsza królowa to prawdziwa indywidualność (3-003), jej fryzura to mieniący się wszystkimi odcieniami błękitu, olbrzymi kok, a strój to krótka jaskrawa spódniczka, majteczki w kolorowe paski, oraz dwukolorowe buty do samych kolan. Następna królowa, to blond piękność (3-004), której włosy zakręcone są w duże wałki, a ubiór to skórzana kurteczka, staniczek w czarno – białe paski, pończoszki kabaretki, oraz wysokie kozaczki. W swoim klubie nazywana jest Goo-Goo Queen. Ostatnią, a zarazem najważniejszą laleczką jest Boss Queen (3-001), która jest prawdziwą damą. Ma złote włosy, oraz złotą stylową sukieneczkę mieniącą się w promieniach słońca. Oczywiście i w tym przypadku laleczki mają swoje młodsze wersje w pampersach: Lil niezależna (3-039), Lil Boss (3-041), oraz Lil Madame(3-040). Jak widzimy wybór laleczek jest olbrzymi, a to tylko niewielka część tej wspaniałej społeczności – tych małych piękności.

0 0 votes
Daj ocenę