Agroturystyka Szczupak w miejscowości Przęsin

Agroturystyka Szczupak w miejscowości Przęsin

27 marca, 2018 1 przez Prezydent Portalu

Jeśli pragniesz odpoczynku z dala od miasta i lubisz wędkować, to Agro-Szczupak jest idealnym miejscem na wypoczynek, urlop czy też wakacje. Czeka Was wiele atrakcji turystycznych i niezapomniane chwile.

Wyobraź sobie miejsce z dala od miejskiego zgiełku i chaosu. Gdzie w otoczeniu zieleni traw, szumu drzew, wody możesz rozkoszować się pięknem natury. Takim miejscem jest Agroturystyka Agro-Szczupak w Pręsinie w województwie pomorskim. To miejsce idealne dla ludzi którzy lubią wieś, śpiew ptaków, cisze i spokój. Dla gości czekają przytulne, komfortowe domki wyposażone w łazienkę i aneks kuchenny oraz telewizja.

Gospodarze są bardzo mili, pomocni.  Na terenie agroturystyki do dyspozycji wędkarzy jest łowisko małe i duże gdzie mogą spokojnie i bezstresowo wypocząć w trakcie łowienia ryb.  Jak również jest bardzo fajnie wybudowana dziupla szczupaka a w nim duży, wiszący grill, obok sala wyposażona w stoły, krzesła, telewizor. Gospodarze również oferuję smaczne i zdrowe obiady, które są przyrządzone z ekologicznych produktów.  Na terenie agroturystyki jest również miejsce dla dzieci, gdzie mogą spędzić aktywnie czas skorzystać z huśtawki piaskownicy.  Miejsce bardzo przytulne i przyciąga swoim wyglądem niejednego turystę.  Złowione ryby można zabrać ze sobą do domku i je skonsumować.

Nie ma ograniczeń co do ilości ryb, ile złowisz tyle zabierzesz lub wypuścisz je do łowiska. Po dniu spędzonym nad wodą dla relaksu i zdrowia warto wybrać się na  spacer do lasu, a w sezonie grzybobrania można skorzystać z suszarni do grzybów. Tereny wokół ośrodka są idealnym miejscem na długie spacery. Warto też skorzystać z okazji i wybrać się na spływy kajakarskie.  Wieczorem wraz z innymi turystami można zorganizować ognisko, grill i cieszyć podniebienie smakiem wybornych, swojskich potraw. W takim otoczeniu na pewno jest to miły akcent na zakończenie dnia. Jest tu raj dla wędkarzy, grzybiarzy, amatorów wędrówek pieszych. Jeśli chcesz wypocząć w ciszy i spokoju z dala od cywilizacji i codziennych obowiązków, to warto wybrać się z rodziną, znajomymi do Przęsina. Tu czas mija wolniej i przyjemniej w gronie sympatycznych turystów i pięknej okolicy. Każdy kto raz odwiedzi to miejsce, z pewnością będzie powracał ponownie.

0 0 votes
Daj ocenę