Sposób na elegancję

Sposób na elegancję

19 września, 2022 0 przez Prezydent Portalu

Aby być elegancką możemy połączyć zwiewne jednobarwne tkaniny ze zwierzęcymi wzorami i ozdobić fluorescencyjnym makijażem. Inspiracje zaczerpniemy od Chanel, Maison Martin, Margiela i Maxmary.

W ten sposób szybko dołączymy do ligi mistrzów mody. Na słoneczne dni polecamy kapelusz z szerokim, plastikowym rondem, do tego neonowy makijaż i fluo manikiur, które świetnie zaprezentują się na imprezach. Kapelusz oczywiście od Chanel. Na styl safari najlepsze będą lamparcie cętki wraz z minimalistyczną, prostą kreacją w kolorze piasku, czyli skórzana sukienka Maison Martin Margiela, torba Maxmara i góra od kostiumu subtelnie wyglądająca spod sukienki H&M. Neonowe kolory najlepiej sprawdzają się jako detale.

 

Można nimi ożywić swoje kreacje, a stylowa nuda nigdy nam nie zagrozi. Wyraziste wzory na spódnicy i butach najlepiej uspokoić neutralnym, gładkim topem. Tu najbardziej się sprawdzi top Maison Martin, spódnica Maxmara, buty Chanel, okulary Gucci/Optique Exclusive. .

 

Prawdziwe fashionistki nie boją się ani odważnych kolorów, wyrazistych wzorów, ani ubrań, które odsłaniają więcej niż zakrywają. To udowodni długa sukienka Maison Martin Margiela z transparentnego jedwabiu. Świadczy ona o tym, że nie tylko mini może być sexy. Połączenie różu z czerwienią to też hit. Te kolory już się ze sobą nie gryzą, ale współpracują. Tu można połączyć różowo – czarny top o zwierzęcym wzorze Paule Ka wraz z biało – czerwonymi spodniami Sportmax.

0 0 votes
Daj ocenę