Restauracja i klub Impuls Świdnik

Restauracja i klub Impuls Świdnik

21 sierpnia, 2022 0 przez Prezydent Portalu

Restauracja i klub Impuls Świdnik, czyli miejsce w którym można dobrze zjeść i bawić się przy dźwiękach najlepszej muzyki w mieście

Impuls Świdnik to miejsce, które zna chyba każdy Świdniczanin. Jest to restauracja, pub, pizzeria oraz dom weselny, w którym można zorganizować niezapomnianą imprezę, wybrać się na romantyczną kolację lub spędzić wieczór w gronie znajomych. Warto bliżej przybliżyć to miejsce, szczególnie jeśli ktoś jeszcze go nie zna. Najbliższy czas nadrobić wszelkie zaległości w tym temacie!


Impuls Świdnik

Impuls Świdnik to kultowe miejsce, które działa nieprzerwanie od 2004 roku, ciesząc się zaufaniem klientów i wielu zadowolonych gości. W tym czasie zorganizowano tam setki imprez, które na długo zapadły w pamięć. Klub i restauracja każdego dnia doskonalą swoje receptury, dbając o zadowolenie każdego klienta. Jako jedyna restauracja w Świdniku, Impuls zatrudnia najlepszych kucharzy znających się na tajnikach kuchni europejskiej oraz polskiej. Dzięki temu są w stanie przygotować swoje popisowe dania z dbałością o walory smakowe, jak i estetyczne. Klub impuls Świdnik zlokalizowany jest przy Alei Lotników Polskich 56, na posesji znajduje się bezpłatny parking dla klientów. Impuls Świdnik to nie tylko sama restauracja, Pub czy dom weselny.

Firma oferuje także profesjonalny catering obiadowy, na który zamówienia przyjmowane są co dzień w godzinach od 8:00 do 14:00. Co ważne, każdego dnia menu cateringowe jest całkiem inne. Na konkretny tydzień jest ono udostępniane na stronie internetowej restauracji – zwykle do wyboru jest kilka dań obiadowych, zupa i sałatka.

Dom Weselny

Impuls Świdnik specjalizuje się w organizacji przyjęć weselnych, imprez okolicznościowych i eventów. Wiele osób uważa, że jest to jeden z najlepszych lokali pod tym względem w całym Świdniku. Restauracja dysponuje dwoma salami – w oranżerii można zorganizować przyjęcie na 10-80 osób, natomiast w Sali bankietowej pomieści się od 80 do nawet 250 osób. Na Sali bankietowej znajduje się przestronny parkiet taneczny z podświetlaną sceną dla orkiestry oraz nowoczesne oświetlenie. Do dyspozycji pary Młodej udostępniany jest osobny pokój, który podczas trwania przyjęcia może być wykorzystany jako miejsce do znalezienia wytchnienia i odpoczynku.

 

Również najmłodsi uczestnicy każdego przyjęcia będą zadowoleni, ponieważ do ich dyspozycji przeznaczona jest specjalna sala zabaw – „Bajlandia”. Impuls Świdnik dysponuje czymś niepowtarzalnym, mianowicie limuzyną Austin Vanden Plas Princess z 1957 roku, którą była limuzyną koronacyjną samej królowej Elżbiety II, a w późniejszych latach znajdowała się na dworze brytyjskim. Przejażdżka takim cackiem będzie niezapomnianym wrażeniem dla każdego uczestnika przyjęcia weselnego. Impuls Świdnik dba o oprawę każdego wesela, zajmuje się przygotowaniem kompleksowego wystroju sali oraz jakością wszystkich serwowanych dań. Dla komfortu wszystkich gości obiekt zabrania palenia wewnątrz pomieszczeń, jednak dla palaczy przeznaczony jest zewnętrzny ogródek, z którego można korzystać w dowolnej chwili. Obiekt dysponuje także bezpłatnym parkingiem dla swoich gości.

Co można znaleźć w menu?

Impuls Świdnik to pyszne dania kuchni polskiej i europejskiej, które podbiją nawet najbardziej wyszukane gusta. Jedną ze specjalności restauracji są pizze oferowane w rozmiarach 26, 32 lub 50 centymetrów. W menu restauracji można znaleźć 19 różnorodnych kompozycji smakowych, w których możliwy jest także samodzielny dobór dodatków przez klienta. Popularnością cieszą się także różnego rodzaju przekąski takie jak wrapy, sałatki burgery czy hot-dogi. Impuls Świdnik to także dania obiadowe, wśród których można znaleźć zarówno dania mięsne, jak i jarskie. Impuls Świdnik świadczy usługę dowozu zamówionych dań na terenie Świdnika przy zamówieniu nie mniejszym niż 10 złotych. Zamówienia przyjmowane są telefonicznie.

Oferty okolicznościowe

Impuls Świdnik to nie tylko catering czy organizacja przyjęć okolicznościowych. Ogromną popularnością cieszy się także sama restauracja, która dla swoich gości przygotowuje różnorodne oferty okolicznościowe w atrakcyjnych cenach. Warto w tym celu śledzić fanpage restauracji na Facebooku, gdzie publikowane są aktualne oferty. Można wśród nich znaleźć między innymi kolacje walentynkowe, przyjęcia sylwestrowe czy kolacje andrzejkowe. Na te specjalne wieczory kucharze przygotowują niepowtarzalne menu, które zachwyci każdego gościa i jest niepowtarzalną przygodą kulinarną, zawsze w nastrojowym otoczeniu.

Warto jednak pamiętać, że tego typu imprezy cieszą się dużą popularnością i zorganizowanie kolacji dla pary wymaga wcześniejszej rezerwacji. W tym celu wystarczy zapisać się, dzwoniąc do restauracji i rezerwując termin oraz godzinę wizyty. Warto również podkreślić, że Impuls Świdnik przyjmuje zamówienia na organizację imprez urodzinowych dzieci – w tym celu układane jest specjalne menu okolicznościowe, a do dyspozycji wszystkich gości jest pełna atrakcji dla najmłodszych sala „Bajlandia”, w której maluchy mogą szaleć do woli.

0 0 votes
Daj ocenę