Promocja Rossmann Resko

Promocja Rossmann Resko

6 marca, 2019 0 przez Prezydent Portalu

Nic oczywiście nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie żywi się co dziwić, podczas tej czynności trzeba mieć o łącznym: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy odpowiednie kremy do kąpieli.

Promocja Rossmann Stepnica

Pierwsza kąpiel niemowlaka

Nic oczywiście nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie żywi się co dziwić, podczas tej czynności trzeba mieć o łącznym: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy odpowiednie kremy do kąpieli. Poniżej postaramy się sprostać tezie, iż nie taki diabeł straszny niczym go wyobrażają! Czy inaczej, nie taka duża kąpiel, jak nam się wydaje.

bon 500 zl rosman

bon 500 zl rosman

Wanienka, kosmetyki, akcesoria

Do wanenki i dodatków przejdziemy nieco niżej. Najpierw uporamy się z temperaturą! Którą powinna mieć najbardziej dobrą temperaturę woda? Daleko jest wypośrodkować temperaturę pomiędzy wodą, a powietrzem. Woda nie prawdopodobnie stanowić zbyt gorąca, i z zmianie powietrze nie powinno być szybko zimnie. Taki balans z pewnością zapewni Maluchowi komfort kąpieli, a rodzicom pewność, iż nie narażają dziecka na przeziębienie.

Zobacz również bon do rossmanna

W jakie urządzenia się wyposażyć? Na pewno konieczne będą: miękki, delikatny ręcznik, tetrowe pieluchy, waciki, płyny do czyszczenia bezpieczna dla skóry dziecka, myjka, oliwka i sól fizjologiczna, która sprawdzi się przy przemywaniu oczu dziecka. Nie zostawcie o świeżych ubrankach na zmianę. Wszystkie akcesoria tj. kremy do kąpieli, czy ręczniki najlepiej umieścić w zakresu ręki, tak by sięgając po nie, drugą ręką bezpiecznie podtrzymywać dziecko. Zanim włożysz dziecko do wanienki sprawdź, czy przegotowana woda ma już odpowiednią temperaturę. Polecamy sprawdzić wodę łokciem.

Promocja Rossmann Stepnica

Jak mieć dziecko by czuło się komfortowo i bezpiecznie? Najlepiej ułożyć dziecko na naszych rękach, tak by prawa ręka była pod pośladkami dziecka, a lewa podtrzymywała główkę dziecka. Malucha należy zanurzać długo i stopniowo tak by się nie przestraszyło, a jeśli pupa dziecka będzie bezpiecznie stworzona na dnie wanienki – wyjmij prawą rękę i zacznij Malucha delikatnie opłukiwać wodą.

Jaką wybrać wanienkę?

Świetnie sprawdza się wanienka ze stojakiem, dlatego nie angażuje pleców rodziców. Nie potrzeba się co chwilę schylać i doskonale się sprawdzi wśród wysokich rodziców, czy takich, którzy tworzą problemy z kręgosłupem. Wanienka ze stojakiem nie posiada też dużo miejsca, ponieważ stojak jest przechowywany dodatkowo bogata go złożyć w szafie. Wanienka ze stojakiem godzi komfort użytkowania rodziców i radość dziecka, wtedy istniejemy na tak!

Źródło strony Pierwsza kąpiel niemowlaka

 

Promocja Rossmann Stepnica

0 0 votes
Daj ocenę