Prace nad sklepem Bricomarché w Świdniku zakończone

Prace nad sklepem Bricomarché w Świdniku zakończone

2 października, 2018 0 przez Prezydent Portalu

Prace nad sklepem Bricomarché w Świdniku zakończone, otwarcie marketu z wyposażeniem domu i ogrodu już w przyszłym tygodniu. Nadchodzi dawno oczekiwany przez mieszkańców Świdnika moment, otwarcie sklepu Bricomarché. Market rusza niebawem, asortyment domu i ogrodu na wyciągnięcie ręki!

Prace nad sklepem Bricomarché w Świdniku zakończone

Już za ponad tydzień Świdnik czeka otwarcie popularnego w branży dekoracyjno — budowlanej europejskiego marketu – Bricomarché oferuje szeroką gamę produktów z zakresu kategorii wyposażenia domu i ogrodu. Sklep powstał przy złączeniu ulicy Sportowej — Żwirki i Wigury. Pomimo planów rozpoczęcia działalności sklepu w lipcu aktualnego roku prace się nieco przedłużyły, lecz dobiegają ku końcowi i otwarcie zbliża się wielkimi krokami, obecnie zaplanowane jest na dzień 10 października. Już w przyszłą środę, mieszkańcy Świdnika będą mogli zaopatrzyć się w produkty Bricomarché.

Niższe ceny niż w konkurencyjnych miejscowościach.

Osoba odpowiedzialna za przedsięwzięcie deklaruje, iż ceny towaru będą widocznie niższe niż w innych lubelskich sklepach tego typu z wyposażeniem domu i ogrodu.

Reprezentanci powiatu poznali szczegóły.

Pomimo nieczynnego jeszcze marketu z wizytą do punktu dyskontu przyszedł wicestarosta powiatowy Waldemar Białowąs, by przyjrzeć się całości z bliska, rozmawiał również z jego przedstawicielem. Jest on pozytywnie zaskoczony, twierdzi, iż jest to bardzo słuszna inwestycja otwierająca nowe perspektywy dla bezrobotnych i z pewnością poruszy gospodarkę miasta.

Korzystne położenie sklepu Bricomarché.

Miejsce, w którym został położony market, z całą pewnością nie jest losowe, kierownik punktu również to przyznał. Zadecydował głównie fakt, iż złączenie ulicy Sportowej — Żwirki i Wigury jest umiejscowione nieopodal świdnickiego lotniska i wielu reprezentantów przemysłu powiatowego.

Niestety, nie wszystko na raz.

Osoby, które zamierzają zaopatrzyć swój ogród w Bricomarché mocno się zawiodą — muszą trochę poczekać. Aktualnie sklep w Świdniku posiada głównie asortyment budowlany i dekoracyjny, otwarcie pozostałości asortymentu „Dom i Ogród” jest planowane na przyszły rok, obecnie jego wielkość to około 2100 metrów kwadratowych co i tak bardzo imponuje.

Będzie z kim walczyć o klientów.

Filia otworzona w Świdniku jest czwartą z kolei zlokalizowaną w województwie lubelskim, pozostałe znajdują się Lubartowie, Tomaszowie Lubelskim i Hrubieszowie.

Źróło informacji lsw24

 
Artykuł powstał dzięki portalowi filmy online
 

 

0 0 votes
Daj ocenę