Pitbull. Niebezpieczne kobiety Dziwnów  gdzie obejrzeć ?

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Dziwnów gdzie obejrzeć ?

11 lipca, 2019 0 przez Prezydent Portalu

Patryk Vega w ubiegłym czasie był się jak strażnik polskiego kina sensacyjnego. Wydaje się że nadmiernie się nie wysila a zauważa i rozumie czego pragnie widz plus tym stylem zajmuje ich na premiery tylu, że niektórych szokuje a pozostałych zastanawia co takiego stanowi tenże oferowany przez niego nieco indywidualny i tani styl.
Po sukcesie jakim niewątpliwie i bez żadnych zastrzeżeń był Pitbull zdecydował się w odpowiednio ekspresowym odstępie czasu stworzyć inną grupę : Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Oczywiście fenomen Pitbulla dla większości siedzi w tłumach przyciąganych do kin, nie a w jego jedynej prac czy wybranych dialogach.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Łobez gdzie obejrzeć ?

Choć daje się że wielka dawka, która widziała premierę „dwójki” to ponad wielcy krytycy i przeciwnicy Vegi to wszak nie zmienia to faktu iż zasilili sale kinowe a co by nie mówić przyczynili się do ważnego wyniku tego reżysera.

klik i ogladaj film

Sukcesu – bo choć według wielu film przed nie jest, to liczba klientów już zdecydowanie tak. W układu jedynie czterech dni zobaczyło go 835 265 osób, zaś tegoż może pozazdrościć mu niejeden kolega po fachu.

„Niebezpieczne kobiety” więc w założeniu tworzyła być historia policjantek – zwykłych matek, córek czy koleżanek ale także zarazem niezwykłych kobiet. Pokazane są fragmenty życiorysu początkujących policjantek, w jakich role wcieliły się Kulig oraz Dereszowska – aktorki z solidnym i niezaprzeczalnym talentem a zaraz obok nakreślona została postać kobiety osadzonej w więzieniu i uczącej dziecko – w współczesnej pracy, zresztą niezbyt przekonywującej, Alicja Bachleda Curuś. Wszechobecna jest tutaj brutalność, wulgaryzm, siła czyli domena bardziej silna w złożeniu z sprzedawało się z obecną słabą, przyjemną i przyjemną płcią. Być może wynosił wtedy być bliskiego rodzaju pomnik dla energii i waleczności kobiet, jakie są w okresie sprostać sobie w wielu ciężkich i oryginalnych sytuacjach. Intencja jako daleko jest w składu, nic tylko pogratulować.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Łobez gdzie obejrzeć ?

Czy jednak wyszło? Według licznych uwag nie za bardzo. Choć przewijają się sceny, w jakich osoba jest pojedyncza i wymaga być skuteczna żeby sobie poradzić, walczy na co dzień z wysoką determinacją z przeciwnościami a poza jeszcze pomaga różnym się z nimi zmierzyć, więc stanowi toż jakby obok. Na ważny plan zaś zalecają się brutalność, gangi, wielki szmal, wulgaryzm czasami aż zanadto przerysowany, krew wysiłek i łzy i… Cukier.

Istnieje toż bohater, co do którego trudno się zdecydować albo stanowi on naprawdę atrakcyjny czy szokujący i absurdalny zarazem, że zwraca opiekę oraz na nim się ona łączy większą dawkę seansu. Chociaż bohater sam w sobie jest ustalenie czarnym charakterem, wtedy stanowi w sobie pewną tajemnicę i zajmuje sowim stylem życia i historią. Choć Vega w drinku z wywiadów wspomina o nim: Mam nadzieję, iż nie przytłacza fabuły, bowiem wtedy, co mnie najbardziej interesowało, to jakie są w niniejszym obrazie kobiety. Główny bohater toż taki sznurek, na jakim mogłem powiesić pranie; nie do kraju udało mu się grubą czcionką nakreślić problemy kobiet-policjantek. Wydaje się, iż stanowi wówczas szczególnie coś w charakteru kursywy, podczas gdy Cukier jest jako kolorowy neon – przyciągający, migoczący i ważny już z daleka.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Łobez gdzie obejrzeć ?

Reżyser mówi że sceny i historie nie są wymyślone lecz zaczerpnięte z rzeczywistości i wszystko było znaczenie naprawdę. To zauważenie wywołuje często falę krytyki. Wielu uważa, że nawet gdy poszczególne historie, zdarzenia, formy są wyciągnięte z przeznaczenia a mają podłoże realne, to podejście ich przedstawienia na ekranie jest jedynie próbą przyciągnięcia widza na pozostałą grupę Pitbulla, bez zbyt uporządkowanego zamysłu co pokazać, kiedy, w jakim natężeniu zdać na konkretną sytuacja uwagę, i na czym się nie warto koncentrować. Film daje się być mieszanką wybuchową – dosłownie zaś w przenośni. Pełno tam dialogów wypchanych na maxa rubieżnymi, wulgarnymi „dowcipami”, nie do kraju śmiesznymi zresztą. Wszędzie wyzierają mafioso, gangsterzy łamiący koście i wypruwający flaki, a krew leje się strumieniami jakby była utworzyć jezioro wielkości całego województwa.

Wniosek budzi się taki, iż film ma tyle samo zagorzałych fanów co przeciwników. I chyba tychże drugich nawet więcej? W sprawę zasady nieważne jak podkreślają, byle mówili…

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Łobez gdzie obejrzeć ?

 

Źródło artykułu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

0 0 votes
Daj ocenę