Opony używane Świdwin

Opony używane Świdwin

24 czerwca, 2019 0 przez Prezydent Portalu

Opony Michelin traktowane są za jedne z najwspanialszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można używać zimą.

Opony używane Kalisz Pomorski

Decyzje o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one przyznanie ekspertów a klientów.

WEJDŻ KUP TERAZ

WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również potwierdzenie tych ocenie w produktu wielu testów i jakości. Do najszerszych zalet opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– bardzo opłacalne parametry niezależnie od daty roku,
– dużą wytrzymałość na wybranie co jest kluczowym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Kalisz Pomorski

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoko wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można jeździć również w zimie. Nie należy ich mieszać z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie dzielą się z nich parametrami. Idealnie nadają się dla samochodów w sferze małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów oraz małych aut dostawczych. Ogumienie to odznacza się bardzo udanymi stronami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. oraz niskim zużyciem.

Opony używane Kalisz Pomorski

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta jest porównywalną drogę hamowania na suchej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Kalisz Pomorski

Na mokrej nawierzchni, która już dominuje zimą, jesienią oraz wiosną opona uzyskała dużo ciekawą klasę hamowania B. To, co wybiera model Crossclimate+ to fakt, że istnieje oponą stricte letnią, jednak ważna z powodzeniem mieć z niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, ale jednak zaczynającą z okresu do momentu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co świadczy o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Decyzje o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich dobre, co potwierdza tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, zwłaszcza jeśli chcemy mieć z opon cały rok, bez potrzeby wymiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ zakupimy w kształcie od 15 do 19 cali.

Opony używane Kalisz Pomorski

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami też znacznie atrakcyjnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Ważnym jest wykorzystanie do jej konstrukcji innowacyjnej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim istotnym składnikiem jest bieżnik, będącym produktem doświadczenia oraz zaawansowanej technice, wykorzystanej do jego zaprojektowania.

Bieżnik, który został założony dla tej opony, jest połączeniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które umożliwiają dobrą przyczepność na suchej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest jednocześnie, ale wraz ze schodzeniem się do zabiegu opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co oddziałuje na pozytywne stronie jezdne na śniegu. Najważniejszym składnikiem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na wszystkiej wysokości bieżnika zapewniają doskonałe jakości jezdne. Podczas wydawania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające doskonała przyczepność na śniegu.

Opony używane Kalisz Pomorski

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Daj ocenę