Nowoczesne lampy ogrodowe – stwórz wyjątkowe oświetlenie dla swojego ogrodu

Nowoczesne lampy ogrodowe – stwórz wyjątkowe oświetlenie dla swojego ogrodu

28 stycznia, 2020 0 przez Prezydent Portalu

Lampy ogrodowe i najnowsze technologie w zakresie oświetlenia sprawdzają się nie tylko w brany IT, ale też w otoczeniu domu. To sposób na to, by efektywnie zadbać o wystrój wokół domu, jednocześnie zyskując efektywny i niedrogi sposób na oświetlenie.

Lampy ogrodowe – jakie warto wybrać do swojego ogrodu?

Na rynku można znaleźć szereg produktów, które służą do tworzenia aranżacji świetlnych w ogrodzie. Wśród tych najbardziej popularnych znajdują się m.in. lampki solarne, które działają do sześciu godzin. Z powodzeniem nadają się do umieszczania wzdłuż ścieżek i roślin i wszędzie tam, gdzie chcemy oświetlić przestrzeń i umożliwić poruszanie się po zmroku. Zasilanie solarne to znaczna oszczędność dla domowników, a fakt, że lampa jest zasilana energią słoneczną powoduje, że nie ma konieczności włączania jej, bo odbywa się to automatycznie. Tego typu lampy są również łatwe w montażu.

Przenośne lampy ogrodowe i kinkiety z czujnikami ruchu

Lampy ogrodowe, mające postać przenośnych lampionów to kolejne produkty, które zapewniają oszczędność energii z uwagi na fakt, że są zasilane energią słoneczną. Działają do sześciu godzin i można je umieszczać także na tarasach, balkonach, przed wejściem do domu itp. Dzięki temu można tworzyć unikalną atmosferę w otoczeniu domu, co podkreśla nastrój rodzinnych spotkań lub np. romantycznych chwil we dwoje. Taka lampa sama w sobie stanowi też ciekawą dekorację, która nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, dlatego cenią ją osoby, które dbają o ekologię.
Wiele osób decyduje się też na umieszczenie w aranżacji ogrodu kinkietów z czujnikami ruchu. Posiadają one też regulowany timer i są odporne na wilgoć. Kinkiet zapewnia swobodne poruszanie się po zmroku, a żywotność diody to nawet 30000 godzin. Zaletą kinkietów jest także oszczędność, ponieważ są energooszczędne, dzięki czemu można efektywnie zadbać o oświetlenie na zewnątrz bez ponoszenia znacznych wydatków. Kinkiety są mocowane np. nad wjazdem garażowym lub wejściem do domu. Włączają się wówczas, kiedy ktoś przechodzi.

artykuł powstał we współpracy z promar-sj.com.pl

0 0 votes
Daj ocenę