Tusze Cedynia

Tusze Cedynia

19 lutego, 2019 Wyłączono przez Prezydent Portalu

Wśród najnowszych innowacji zawartych na plac przez firmę Brother można zastąpić nową drukarkę daną do druku bezpośredniego – Brother GTX. Jej istotnymi częściami są bardzo silne tempo tekstu i stosunkowo niewielkie koszty eksploatacji.

Tusze Karlino

Producent położył na całkowicie inne rozwiązania w zakresie mechanizmu wydruku. Nowe głowice przemysłowe zostały przystosowane do drukowania na tekstyliach. Mechanizm drukowania koncentruje się z dwóch głowic drukujących, z jakich wszystka jest cztery kanały i 1680 dysz. Zwiększenie szerokości głowicy doprowadziło do poprawy szybkości drukowania.
System zamykania głowic na mokro

 

tusze

tusze

Drukarka Brother GTX wyróżnia się tym, że biała głowica została postawiona przed głowicą CMYK, a drukowanie może podejmować się w poszczególnym przebiegu. Pomaga to dokładnie tempo drukowania. Innym dobrym wyjściem jest oryginalny system bezpieczeństwa głowicy przed zasychaniem atramentu na powierzchni głowicy. Ważnym wyjściem jest te cyrkulacja białego atramentu aktywna cały godzina w stylu czuwania. Układ podawania atramentu jest broniony przed usterką. Nawet po kilkudniowym przestoju w roli cyrkulacja atramentu przeciwdziała rozwarstwieniu atramentu w procesach przynoszących go do głowicy.

Zobacz również pieczątki Kołobrzeg

Małe koszty eksploatacji

Cyrkulacja atramentu w związaniu z sposobem zamykania głowic na mokro zapewnia niższe koszty eksploatacji, ponieważ procesy uwalniania się stały w szerocy zautomatyzowane. Dla konserwatora zostaje dużo pracy. Na zredukowanie kosztów eksploatacji wpłynęło także zastosowanie innowacyjnych tuszów. Tak jak każda nowoczesna technika, wygoda i technologię tworzy znajomą wartość, którą trzeba zapłacić podczas jej zakupu.
Innowacyjne atramenty Brother

Zobacz również Pożyczka Miloan

Wraz z drugą drukarką Brother GTX pojawiły się nowe tusze do Brother – atramenty wodne Innobella Textile. Ich formuła chemiczna zawiera pigmentowaną farbę dzielącą się większą gęstością. Nowe tusze do drukarki tekstylnej wyróżnia się niższą ceną oraz szerszą paletą kolorów także są bardziej pewne na spieranie. Atramenty wodne Brother Innobella Textile otrzymały też certyfikat firmy Oeko-Tex Eco-Passport potwierdzający współpraca z CPSIA.
Mocny konkurent HP i Epson

Wśród urządzeń detalicznych z zmianie panuje nieco duża konkurencja, gdzie oprócz Brothera mocno promują swoje atramentowe urządzenia drukujące firmy HP i Epson, stale wprowadzając na plac nowoczesne narzędzia. Brother broni się natomiast bardzo małą ceną wydruku oraz ogromną wydajnością wspomnianych wcześniej bezgłowicowych atramentów z rodziny Innobella.

Tekst zamieszczono przy zgodzie z Brother GTX

0 0 votes
Daj ocenę