Rosjanin otruł dużą ilość osób

Rosjanin otruł dużą ilość osób

27 marca, 2018 1 przez Prezydent Portalu

Rodowity obywatel państwa Federalnej Rosji otruł wiele osób. W przeszłości miał do czynienia już z wieloma przestępstwami, teraz również stanie przed sądem.

Łącznie dwadzieścia jeden zostało osobami, których dobro zdrowotne zostało bezpośrednim obiektem przestępstw łamiących kodeks karny Rzeczypospolitej Polski w związku z zespołami objawów chorobowych wywołanych substancjami trujących wprowadzonych do organizmu, detektywa pochodzenia państwa federalnej Rosji Sergieja Skripala. Mężczyzna został odnaleziony w stanie zaburzenia świadomości niereagującego na zewnętrzne bodźce w miejscowości Salisbury w Zjednoczonym Państwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północne,j jak donoszą stróże prawa.

Po użyciu środka o pochodzeniu niewiadomym i zatruwającym organizm człowieka w jednej z jednostek organizacyjnych w systemie opieki zdrowotnej kilkoro ludzi zostało podjętych analizą krwi i hospitalizacji — jak donosi Brytyjski jeden z głównych funkcjonariuszy policji Kier Pitchard, obecnie hospitalizowane jest dwadzieściajeden osób międzyinnymi Siergiej Skripal i jego biologiczny potomek płci damskiej.

Informacje te są oficjalnymi doniesieniami mającymi związku z prowadzeniem poszukiwać pokrzywdzonych, które brały udział we wspomnianym incydencie. Wiele dziennikarskich pras i stron internetowych podawało także o dwóch pracownikach służb policyjnych, którzy mają kłopoty z pobieraniem powietrza do organizmu i ból głównych organów odpowiedzialnych za wzrok.

Funkcjonariusz zaznaczył również iż w ośrodku hospilatyzacyjnym pozostanie trzech poszkodowanych, którzy leżeli w stanie zaburzenia świadomości i nie reagowały na bodźce wewnętrzne w miejscowości Salisbury i ich zdrowie jest bardzo zagrożone. Jeden z funkcjonariuszy Nick Bailey jest jednym z policjantów, którzy na samym początku znalazły się w miejscu tego okropnego incydentu.

Oskarżony, w przeszłości pracował w służbie wojskowej państwa Federalnej Rosji. Około dwunastu lat temu został on umieszczony w zakładzie karnym na trzynaście lat pozbawienia wolności za czyny informowania państwa angielskiego o tym, co realizowali obywatele rosji. Robił to od ostatnich lat poprzedniego wieku, nie zaprzeczał on i zatwierdził, iż jest on winny w związku z oskarżeniami w jego kierunku.

Siedem lat temu poprzednia głowa państwa Federalnej Rosji Dmitrij Miedwiediew i został wypuszczony więzienia w ramach tego, że umieszczony w zakładzie innych przestępców zamiast niego. Po tym gdy poleciał on do Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, zamieszkał w miejscowości Salisbury.

0 0 votes
Daj ocenę