Koszulki Miodowe lata Dobrzany

Koszulki Miodowe lata Dobrzany

3 lipca, 2019 0 przez Prezydent Portalu

“Miodowe lata” to kultowy program, który od dekad gości na ekranach telewizorów w wielu polskich mieszkaniach. Nieustannie cieszy się dużą popularnością, nawet wśród młodszych widzów, którzy dopiero poznają losy i perypetie dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw, mieszkających w kamienicy przy ulicy Wolskiej 33. Serial został zrealizowany na licencji zagranicznego “The Honeymooners”. Oglądając “Miodowe lata” aż trudno pojąć, że cały program jest spektaklem teatralnym.

Koszulki Miodowe lata Pełczyce

 

Został on wystawiony na żywo, przy publice w teatrze Żydowskim w Warszawie. Nadawanie serialu w telewizji rozpoczęła się w 1998, a zakończyła w 2003 roku. Wyemitowano go w 131 odcinkach, podzielonych na 9 serii. W 2004 roku podjęto się kontynuacji telenoweli, która została wyemitowana w 17 odcinkach pod tytułem „Całkiem nowe lata miodowe”. Obecnie powtórki serialu często emitowane są na różnych kanałach telewizyjnych. Można je również szybko odszukać w online wyszukując frazę miodowe lata online, lub miodowe lata odcinki, są one dostępne na naszej witrynie.

Koszulki Miodowe lata Pełczyce

telenowela opowiada o przygodach dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą małżeństw. Głównymi bohaterami są Karol Krawczyk (grany przez Cezarego Żaka), kierowca tramwaju, oraz jego najlepszy przyjaciel Tadeusz Norek (grany przez Artura Barcisia), pracownik kanałów. Są oni żonatymi mężczyznami w średnim wieku, którzy stale poszukują sposobów na wzbogacenie się i wejście w posiadanie sporej fortuny. Działania prowadzone przez nich w tym celu, za każdym razem kończą się fiaskiem i wplątują ich w problemy. Przyjaciele są nierozgarnięci i bezmyślni, stale popadają w sprzeczki między sobą. Dzięki ich optymizmowi i pogodzie ducha zazwyczaj udaje im się z nich wyjść bez ran, rozumieją również, że ich przyjaźń jest ciągła i nie mogą bez siebie żyć.

Koszulki Miodowe lata Pełczyce

Karol Krawczyk to osoba nieco apodyktyczna, często chodzi nerwowy, więc nietrudno wytrącić go z równowagi, co często robi przyjaciel Tadeusz. Jest niesamowicie pomysłowy, bezustannie obmyśla nowatorskie plany, dzięki którym nareszcie uda mu się dorobić fortuny. Do swoich poglądów zawsze udaje mu się przyciągnąć Norka, który zawsze ulega dominującemu charakterowi przyjaciela. Niestety plany te zawsze kończą się problemami. Jako motorniczy, Krawczyk marzy o prowadzeniu nowego tramwaju, niskopodłogowego i klimatyzowanego. Jednak rzeczywistość daleka jest od marzeń, bohater od dekad prowadzi tramwaj przestarzały. Praca stanowi ważny element jego życia, nawet kiedy śpi, bezustannie śni o tramwajach. Cechą wyróżniającą Karola, będąca obiektem wielu żartów jest jego otyłość. Osobą, której najchętniej nigdy by nie widywał, jest jego teściowa, ukochana mama Aliny-Zofia Rudnik. Pomimo nerwowego charakteru, Krawczyk w głębi serca jest ciepłą osobą, ceniąca sobie przyjaźń Norka. Pomimo wielu konfliktów bohaterowie zawsze się dochodzą do porozumienia.

Koszulki Miodowe lata Pełczyce

Tadeusz Norek pracuje w warszawskich kanałach. Ze względu na swoje spokojne i pogodne usposobienie zawsze ulega Karolowi i pomaga mu w realizacji nie do końca przemyślanych i absurdalnych planów. Jego postać jest opozycją dla postaci Krawczyka. Tadeusz jest opanowany i chudy. Niepozorna sylwetka nie wyklucza jednak faktu, że zawsze zagląda do lodówki Krawczyków, często je z nimi posiłki.

Równie interesującymi postaciami, których usposobienie i podejście do życia mocno kontrastuje z charakterem Karola i Tadeusza są ich żony: Danuta Norek (grana przez Dorotę Chotecką), oraz Alina Krawczyk (grana przez Agnieszkę Pilaszewską, a później Katarzynę Żak). Kobiety stale krytykują odrealnione plany swoich małżonków, jednak nie są w stanie powstrzymać ich przed wpadnięciem w kolejne tarapaty.
Danuta jest kobietą o bardzo silnym usposobieniu, jest stanowcza i często agresywna w stosunku do swojego męża Norka.
Alina jest jej przeciwieństwem, jest kobietą spokojną, znosi wszystkie niepoważne pomysły Karola, jednak często stara się go powstrzymać przed wplątaniem się w kolejne tarapaty. Pomimo swojego opanowanego charakteru, potrafi jedną ripostą zabrać Karolowi wszystkie jego argumenty. Życie w roli kury domowej nie do końca jej służy, często narzeka na to, że mąż nie pozwala jej podjąć pracy zawodowej.

Koszulki Miodowe lata Pełczyce

KOSZULKI MIODOWE LATA
Koszulki z kultowymi cytatami i motywami z programu to znakomity pomysł na prezent dla każdego fana “Miodowych lat”. Dostępnych jest wiele ciekawych wzorów, które z pewnością przypadną wam do gustu. Znajdziecie je w zakładce “koszulki miodowe lata”. Cytaty, które się na nich znajdują to między innymi najpopularniejsze cytaty Karola „Czego stoisz na torach?”, „Nie Karoluj mi tu teraz”, czy najpopularniejsza tekst Danki „Tadzik! Na górę!”. Dostępne są w rozmiarach od XS do XXL w cenie 44, 90 zł (z wyjątkiem koszulki „Albatrosy”, która kosztuje 49, 90 zł).

Koszulki Miodowe lata Pełczyce

Zobacz również serial miodowe lata

0 0 votes
Daj ocenę