Kandydaci na prezydenta Lublina

Kandydaci na prezydenta Lublina

17 października, 2018 0 przez Prezydent Portalu

Kandydaci na prezydenta Lublina. O mieszkaniach, turystach i boiskach. Podczas weekendowych konferencji prasowych kandydaci na prezydenta miasta Lublin, a mianowicie Magdalena Długosz oraz Jakub Kulesza zabrali głos w sprawie polityki mieszkaniowej miasta, jego otwarciu na turystów oraz osiedlowych boiskach. Kandydaci na prezydenta Lublina. O mieszkaniach, turystach i boiskach. Kto staruje wyborach? Jakie mają pomysły? Co chcą zrobić dla miasta? Zapraszam do przeczytania artykułu w którym znaleźć można odpowiedzi na wszystkie te pytania.

Kandydaci na prezydenta Lublina.

Kandydaci na prezydenta Lublina. O mieszkaniach, turystach i boiskach.
Podczas weekendowych konferencji prasowych kandydaci na prezydenta miasta Lublin, a mianowicie Magdalena Długosz oraz Jakub Kulesza zabrali głos w sprawie polityki mieszkaniowej miasta, jego otwarciu na turystów oraz osiedlowych boiskach.

Magdalena Długosz.
Jako pierwsza głos w tej sprawie zabrała Magdalena Długosz. W swojej wypowiedzi dodała jak według niej powinno wyglądać mieszkanie, a mianowicie podkreśliła, że mieszkanie powinno być prawem, a nie towarem właśnie w taki sposób wyobraża sobie mieszkanie Magdalena Długosz, która jest kandydatką na prezydenta Lublina z komitetu „Miasto dla Ludzi – Lubelski Ruch Miejski”.

Paulina Zarębska-Denysiuk, która jest kandydatką do Rady Miasta w swojej wypowiedzi dodała, że Działacze komitetu chcą zmian w programie oddłużeniowym dla lokatorów mieszkań komunalnych. Oczywiście jest to niezwykle istotna wiadomość jednak ważne jest to by polegał on na indywidualnym ustaleniu zasad. Podkreśla, że wysokość rat powinny być idealnie dostosowane do sytuacji finansowej każdego najemcy, ponadto powinno być wzięte pod uwagę to, aby najemca miał możliwość z różnych przyczyn losowych i życiowych spłaty długu, dodaje, że życie bywa różne, że najemca na przykład, chociażby ze względu utraty pracy nie ma tej możliwości natychmiastowej zapłaty, dlatego też powinien mieć możliwość odciągnięcia spłaty tego zadłużenia. Ponadto dodaje, że jeżeli właśnie na przykład ze względu na utratę pracy najemca nie ma możliwości zapłacenia długu, ponieważ po prostu nie ma za co, to powinien mieć on możliwość odpracowania długu, podkreśla, że jest to niezwykle ważny postulat, który powinien być wprowadzony.

Paulina Zadębska-Denysiuk dodaje również, że niezwykle ważną informacją dla najemców jest to, że komitet chce wprowadzić obowiązek przeprowadzania kapitalnych remontów miejskich kamienic przynajmniej raz na 30 lat. Zapewne ta informacja ucieszyłaby nie jednego najemcę. Dodaje również, że takie kapitalne remonty są wręcz koniecznie, ponieważ właśnie dzięki nim kamienice po prostu by się nie waliły. Paulina Zadębska-Denysiuk w swojej wypowiedzi dodaje, że jeżeli chodzi o remont kamienic to w pierwszej kolejności powinny być kapitalnie wyremontowane te budynki, w których jest duża liczba pustostanów. Ponadto dodaje, że dużą rolę w tym działaniu miałoby odegrać miasto, ponieważ nieważne kto tak naprawdę jest właścicielem powinien ofiarować pomoc w opracowaniu dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia właśnie takiego kapitalnego remontu.

Jakub Kulesza.
Poseł Jakub Kulesza, który jest kandydatem na prezydenta miasta z komitetu „Kukiz, Wolność, Lubelscy Patrioci i Ruchy Miejskie” ma zupełnie inną wizję niż Magdalena Długosz, w swojej wypowiedzi stawia głównie na wpuszczenie na Stare Miasto elektrycznych pojazdów z turystami.
W swojej wypowiedzi Jakub Kulesza stwierdza, że na skutek tego, że niestety, ale władze miasta mają złą wolę to pojazdy elektryczne z turystami nie mogą wjechać na Stare Miasto, ze względu na to, że może wjeżdżać do tej części miasta kilkaset innych pojazdów. Głośno krytykuje obecne władze miasta i głośno mówi o tym, że obecne władze w żaden sposób nie przyczyniły się do tego, aby doszło do odnowy kamienicy przy Grodzkiej 36a, która jak wiadomo należy do miejskiej spółki pod nazwą Lubelskie.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej.
Poseł Jakub Kulesza ma wiele pomysłów na miasto między innymi w swojej wypowiedzi dodaje, że proponuje również ochronę istniejących boisk trawiastych. Dodaje również, że niezwykle ważny jest sport masowy, ponieważ tylko i wyłącznie dzięki niemu będzie on wyczynowy. Dodaje również, że na takie osiedlowe boiska, deweloperzy tylko czyhają. Planują, w jaki sposób je podkupić pod budowę mieszkań. Dodaje również, że boiska są naprawdę niezwykle ważnym miejscem i powinny się one znajdywać, dlatego też z tego względu powinny być chronione przed zabudową poprzez wprowadzenie odpowiednich zapisów do uchwalanych przez Radę Miasta planów zagospodarowania terenu. Poseł Jakub Kulesza w dużej mierze stawia na sport dlatego też podkreśla, że miasto powinno promować amatorskie kluby piłkarskie.

Także jak widać każdy z posłów ma zupełnie inne pomysły na miasto. Oczywiście każde z tych pomysłów są bardzo ciekawe, a zarazem przyciągające. Zapewne każdy z kandydatów znajdzie swoich zwolenników, osoby, które zdecydowanie stawiają również na sport oraz na to, że chcieliby aby miasto miało takie swoje miejsca w postaci boisk to będą zwolennikami Posła Jakuba Kuleszy. Natomiast Pani Magdalena Długosz, która jest kandydatką do Rady Miasta zapewne zachęci wszystkich najemców. Nie oszukujmy się w dzisiejszych czasach wiele kamienic jest naprawdę w opłakanym stanie i niestety, ale miasto kompletnie z tym nic nie robi, co właśnie powoduje to, że wiele pustostanów się zawala. W ogóle takie zjawisko nie powinno mieć miejsca, ponieważ jest wiele osób, które chętnie by zamieszkały w pustych miejscach. Dlatego też tak niezwykle ważne są te remonty kamienic.

Dlatego też warto zastanowić się który kandydat więcej dobrego wniesie do miasta wybrać się na wybory i po prostu na niego zagłosować. Należy również pamiętać o tym, że należy zagłosować na takiego kandydata, który nie tylko obiecuje na przysłowiowe ładne oczy ale mówi w sposób szczery i uczciwy a ponadto wywiąże się ze swoich zamiarów. To jest naprawdę niezwykle ważne, ponieważ jak wiadomo wielu kandydatów bardzo wiele mówi i obiecuje i kiedy udaje już mu się wygrać wybory raptem zapomina co obiecał miastu i kompletne nic albo naprawdę bardzo mało dla niego robi. Także wybór należy do nas przemyślmy wszystkie kandydatury nie raz a nawet kilka rezy i wybierzmy tego najlepszego, dzięki któremu będzie się nam po prostu lepiej żyć i mieszkać w naszych miastach.

 
Artykuł powstał dzięki portalowi sexy fotki
 

0 0 votes
Daj ocenę