Jak uzyskać trwały efekt gładkiej skóry, wolnej od niechcianego owłosienia?

Jak uzyskać trwały efekt gładkiej skóry, wolnej od niechcianego owłosienia?

21 lipca, 2020 0 przez Prezydent Portalu

Włoski na skórze są czymś normalnym i całkowicie naturalnym, ale zgodnie z aktualnymi kanonami piękna prym wiedzie idealna gładkość. Można ją uzyskać na wiele sposobów, a jednym z najskuteczniejszych jest depilacja laserowa. Metoda ta od razu wyparła maszynki, golarki, woski, depilatory. To właśnie za jej pomocą możliwe staje się usunięcie niechcianego owłosienia z dowolnej części ciała i to raz na zawsze. Wiązka lasera dociera aż do mieszka włosowego i niszczy go, przez co włoski nie są już w stanie odrosnąć.

Co przemawia za wyborem depilacji laserowej?

Depilacja laserem zyskała uznanie już tysięcy zadowolonych kobiet, co wynika przede wszystkim ze skuteczności i trwałości tej metody. Pozwala ona na pozbycie się niechcianego owłosienia na bardzo długi czas. Wystarczy kilka zabiegów do tego, aby uzyskać efekt idealnie gładkiej i miękkiej w dotyku skóry. Innowacyjny laser usunie włoski z dowolnego obszaru na ciele – zaczynając od twarzy i kończąc na stopach. Potem wystarczy raz w roku wykonać zabieg utrwalający, aby przez kolejne miesiące móc cieszyć się aksamitną skórą. W międzyczasie nie trzeba sięgać po żadne inne metody depilacji, gdyż okazują się one zbędne. Jest to duża wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy. Nie trzeba pamiętać o tym, aby ogolić nogi, pachy czy okolice bikini przed ważnym wyjściem. Skóra jest wolna od zbędnego owłosienia każdego dnia, co wpływa na wzrost pewności siebie. Nie ma potrzeby zasłaniania ciała z obawy o nieestetyczne włoski w niepożądanych miejscach.

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy depilacja laserem jest bolesna. Bez wątpienia będzie to bardziej komfortowe niż w przypadku depilatora czy wosku. Niektóre kobiety nie czują żadnego dyskomfortu, a inne mogą stwierdzić, że zabieg nie należy do przyjemnych, Jest to po prostu kwestia indywidualnego progu bólu. Najbardziej wrażliwymi miejscami na ból okazują się być pachy i okolice bikini ze względu na delikatną skórę w tych obszarach. Po wykonaniu zabiegu można porodzić od razu do wykonywania swoich codziennych obowiązków.

Artykuł powstał we współpracy z https://proclinic.pl/depilacja-laserowa/

0 0 votes
Daj ocenę