Firma Budowlana Czechowice-Dziedzice

Firma Budowlana Czechowice-Dziedzice

6 maja, 2020 0 przez Prezydent Portalu

I choć ciągle sięgamy do zachodnich standardów – w technologii dalej znajdują się rozwiązania właśnie w Polsce wdrażane, a to na zachodzie z prawie 20 lat. To domy pasywne właśnie. Zrobione z sprawą o centrum i mniejszych opłatach eksploatacyjnych. To domy przyszłości. O ich sprawy i wartościach opowiada pan Krystian Szymichowski – właściciel dynamicznie poprawiającej się firmy budowlanej ze Szczecina – KDE Construction.

Firma Budowlana Zabrze

 

Panie Krystianie – skąd plan na prawo KDE?

Z obserwacji potrzeb moich Klientów Zauważyliśmy pewne trendy w budownictwie, bardzo odporne zresztą – które pragną do sieci z sprawą o taniej obsług i naturalnych rozwiązaniach. Podpatrując standardy budowy rodów z Niemiec zauważyłem, że idea tworzenia domów pasywnych w Polsce jest możliwa i potrzebna. Tak powstało KDE, które jako jedne z głównych marek w obszarze realizuje budowę domów pasywnych i – z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć – powodujemy więc odpowiednio.

Zobacz również Wypalarnia kawy opinie

Firma Budowlana Zabrze

Na czym polega magia domu pasywnego? Jaka jest jego właściwość?

Przedstawia się, iż w sektorze takiego lokalu nie trzeba produkować energii cieplnej. Pasywny budynek zatrzymuje ciepło czerpiące ze źródeł odnawialnych – na model z gruntu, promieniowania słonecznego, ciepła generowanego przez mieszkańców (np. kuchni, sprzętów domowych). Tak pozyskana energia kierowana istnieje na zakończenie bogata w pomieszczeniach i podgrzania wody użytkowej.

Oczywiście znaczenie ma również usytuowanie domu oraz jego wentylacja. Właściwie każdy element realizacji domu pasywnego pragnie być przemyślany z powodzie do celu. To inwestycja, jaka planuje się zwracać latami.

Brzmi jak perpetum mobile – czy jest wtedy dodatkowe do osiągnięcia w własnych warunkach klimatycznych?

Myślą jest prawidłowo wykonany wzór i wielka klasa wykonania budowy. Realizujemy projekty, w jakich dom do ogrzewania potrzebuje tanio niż 15kWh na metr kwadratowy rocznie. Zatem istnieje dobro wydzielane przez max. 2 litry oleju opałowego. W Polsce, w ścisłej większości miesięcy w roku dom zapewni komfortowe ogrzewanie bez potrzeby dogrzewania paliwami nieodnawialnymi. Pewnie nie licząc srogich zim, których co prawda ostatnio luka w Polsce, ale zawsze warto się na taką okazja przygotować.

Firma Budowlana Zabrze

Co to?

Istniejemy w stanie zaimplementować wszystkie znane rodzaje ogrzania w domu pasywnym. W nieodpowiednich warunkach atmosferycznych taki dom również trzeba dogrzewać, choć w wiele mniejszym stopniu niż w przypadku tradycyjnego budownictwa.
Im gorsze warunki atmosferyczne tym oszczędności rozwiązań pasywnych oddają się większe. Według własnych szacunków klienci płacą nawet 10 razy mniej za ogrzewanie swoich zamku w linii do starych systemów.

Który istnieje typowy koszt budowy domu pasywnego?

To krótkie dopłaty biorąc pod opiekę oszczędności w perspektyw. Teraz to ok. 6% do 12% wzrostu wkładów w odniesieniu do starej metody budownictwa. Co ważne – te różnice zaczynają zacierać.
Są oryginalne dopłaty – Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej daje bezwrotne pożyczki w wysokości 50 tys.zł dla pań budujących domy pasywne. Musimy najpierw ukończyć instalację i udokumentować wdrożone rozwiązania domu pasywnego. Przy tym podejściu różnice między kosztem budowy tradycyjnej, a pasywnej udają się

Istnieje także jedna rzecz – wspomina szef KDE Construction – firma realizująca dom pasywny musi oznaczać budowy na ostatnim możliwym poziomie. Zarówno pod względem materiałowym i wykonawczym. Obsługując swoich Użytkowników spory odłam spośród nich wpływa do nas z zepsutych budów niesolidnych firm. Budowa domów pasywnych to trudny proces – każdy jego stan pragnie być przeprowadzony jak dużo, aby zgrać całość. Więc mamy komfort i oszczędności.

Firma Budowlana Zabrze

Zachęcamy do wprowadzenia się z możliwością KDE Construction na stronie , aby dowiedzieć się więcej o domach pasywnych i produkcjach firmy.

zobacz również O domie pasywnym z KDE Construction

0 0 votes
Daj ocenę