Feromony i ich zalety — co zyskamy, stosując feromony?

Feromony i ich zalety — co zyskamy, stosując feromony?

11 sierpnia, 2018 0 przez Prezydent Portalu

To jak wyglądamy, poruszamy się, a przede wszystkim pachniemy, pomaga nam odnosić sukcesy, zarówno w relacjach damsko-męskich, jak i w życiu zawodowym. Aby zwiększyć swoje powodzenie warto zacząć używać feromonów, które wbrew powszechnie panującej opinii nie są przeznaczone jedynie na wieczorne wyjście do klubu, mogą nam bowiem pomóc także w wielu codziennych sytuacjach, o czym wielu z nas nie zdaje sobie sprawy.

 

Co powinieneś wiedzieć o feromonach?

Zrozumienie tego, że feromony działają, wymaga od nas zdobycia o nich pewnej wiedzy. Najważniejszą sprawą jest jednak fakt, że są to substancje, które nasz organizm produkuje sam, nie jest to więc żaden wymysł firm, które chciałyby zarobić, oferując nam nieznane substancje i próbując wmówić nieświadomym konsumentom, że one działają. Jeżeli teraz zadajesz sobie pytanie: „skoro mój organizm wydziela feromony, to właściwie, dlaczego powinienem stosować syntetyczne zamienniki?”, to musisz wiedzieć o tym, że wynika to z naszego stylu życia. Aktualnie bardzo dużą wagę przykłada się do dbania o higienę osobistą, wiele osób nadużywa różnego rodzaju używek, a także stosuje wiele leków — wszystko to sprawia, że feromony wytwarzane przez nasz organizm są w praktyce tłumione. Kompozycja właściwego stężenia substancji chemicznych, które w normalnych warunkach wytwarzamy sami, sprawia, że feromony mogą być naprawdę skuteczne.

Zalety wynikające ze stosowania feromonów

Zalet korzystania z feromonów jest naprawdę sporo, warto jednak zacząć od tej najbardziej znanej, a więc wywołania zwiększonego zainteresowania naszą osobą u płci przeciwnej. W tym miejscu trzeba sobie powiedzieć, że feromony są w stanie sprawić, że w oczach osoby, która znajdzie się wokół nas, wydawać się będziemy bardziej atrakcyjni i pewni siebie. Feromony sprawiają, że pozostajemy wciąż tacy sami, jednak zmienia się postrzeganie nas przez innych — już samo zastosowanie tych substancji dodaje nam pewności siebie, dzięki czemu uwodzenie płci przeciwnej może się okazać o wiele bardziej skuteczne.

Używanie feromonów może nam także przynieść wiele korzyści w codziennym życiu — sprawiają one bowiem, że ludzie czują się dobrze w naszym towarzystwie, a także wywołują respekt i szacunek wśród osób z naszego otoczenia. Jeżeli będziemy wiedzieć o tym, że feromony odbierane są przez nas mózg, niezależnie od tego, czy zdajemy sobie z tego sprawę, czy nie, wiemy już jak duży wpływ na nasze życie i codzienne postrzeganie nas przez innych mogą mieć te substancje. Rozmowa kwalifikacyjna, negocjowanie podwyżki czy ważne spotkanie biznesowe, to więc doskonałe okazje do tego, aby wypróbować ich działanie.

Wciąż bardzo wiele osób jest sceptycznych, co do tego, czy feromony rzeczywiście działają, bardzo często wynika to jednak z faktu, że nie wiedzą one, czym dokładnie są te substancje lub z tego, że kupili kiedyś słabej jakości produkt, którego stosowanie nie przyniosło żadnych pożądanych efektów. Warto, wiec inwestować w lepsze produkty, których działanie może nam przynieść wiele korzyści.

W przygotowaniu artykułu pomogła witryna lareina24.pl.

 

 

0 0 votes
Daj ocenę