Czarny Piątek 2019 w Media Expert

Czarny Piątek 2019 w Media Expert

23 listopada, 2019 0 przez Prezydent Portalu

Black Friday 2019 to wspaniały czas, by zakupić dobrej jakości sprzęt, na który zwykle nie możemy sobie pozwolić. Na stronie mediaexpert.pl, black-friday znajdziemy świetny przykład na to, że jakość może iść w parze z bardzo niską, okazyjną ceną. Polacy pokochali Czarny piątek za wspaniałe okazje i już od kilku lat tłumnie odwiedzają sklepy w poszukiwaniu potrzebnego sprzętu. Nowy ekspres do kawy, pralka, suszarka, lodówka, monitor do komputera, słuchawki i tysiące innych produktów czekają na nas już w sklepach.

Czarny Piątek 2019 w Media Expert

Skąd Czarny Piątek wziął się w Polsce i na świecie?

Black Friday 2019Historia powstania Black Friday nie jest jednoznaczna. Istnieje kilka teorii opisujących, jak powstało to święto. Prawdopodobnie wiąże się ono z dużą ilością zwolnień z pracy, jakie miało miejsce w momencie, gdy wielu amerykańskich pracowników postanowiło wziąć urlop na okres po Święcie Dziękczynienia. By ożywić czas zakupów i zachęcić ludzi do wychodzenia z domów sprzedawcy wymyślali promocje. Stały się one na tyle powszechne i duże, że od tamtego czasu nie tylko w Ameryce, ale też w wielu krajach innych kontynentów ludzie poszukują okazji i spełniają swoje marzenia posiadania dobrej jakości sprzętu. Black Friday od kilku lat jest powszechny również w Polsce. Pod nazwą Czarny Piątek sprzedawcy przygotowują wyjątkowe oferty. Ponieważ trudno jest kupić wszystko w jeden dzień, w Polsce panuje moda na Black Week, czyli czarny tydzień – cały tydzień okazyjnych cen. W roku 2019 przypada on od poniedziałku 25 listopada.

Co warto kupować w Black Week, gdzie można znaleźć najlepsze okazje?

Praktycznie każdy większy sklep w Polsce ogłasza promocje na Black Friday, jednak największą popularnością cieszy się kupowanie różnego rodzaju sprzętu elektronicznego. Dzieje się tak dlatego, że dobrej jakości sprzęt elektroniczny rzadko kiedy jest przeceniany. Dzięki okazjom, jakie czekają nas w Czarny Piątek, możemy kupić wymarzony telewizor, gry, komputery, laptopy, czy telefony już od 25 listopada i to w niezwykle niskich cenach. Już teraz czekają na nas nowe, najwyższej jakości sprzęty przecenione o kilka, kilkanaście, a niekiedy nawet kilkadziesiąt procent.
Właśnie dlatego w Media Expert ustawiają się co roku najdłuższe kolejki. Na stronie https://www.mediaexpert.pl/, black-friday już widoczne są niektóre okazje. Można tam spotkać produkty umożliwiające zaoszczędzenie nawet tysiąca złotych.
Co jeszcze czeka na nas w sklepach stacjonarnych i online w Media Expert? Godne uwagi na pewno są różnego rodzaju duże i małe AGD. Pralki, zmywarki, czajniki, piekarniki, płyty indukcyjne, lodówki, to tylko nieliczne z dziesiątek przecenionych produktów. Można wyposażyć swoją kuchnię i łazienkę, nie wydając przy tym dużej ilości pieniędzy. Można również wymienić stare, zużyte sprzęty na nowe, lepiej działające, posiadające nowszą technologię. Jeśli ktoś marzy o większym, nowoczesnym telewizorze, z innowacyjnymi rozwiązaniami warto wybrać się na zakupy w Czarny Tydzień. Za zaoszczędzone pieniądze możemy kupić więcej sprzętu lub przeznaczyć je na inne cele.
Częstą strategią stosowaną w okresie od października do listopada jest wstrzymywanie się z zakupami, aż do nadejścia Czarnego Tygodnia i zakupienie niezbędnych sprzętów po lepszych cenach. Dzięki tej strategii możemy zakupić więcej potrzebnych przedmiotów, a jednocześnie otrzymać te same produkty w niższych cenach.

Dlaczego Czarny Tydzień jest dla nas tak ważny?

Zazwyczaj wybierając sprzęt, analizujemy jego jakość, funkcje, jakie spełnia i cenę. W Black Friday możemy podejmować decyzje, nie zważając na cenę. Obniżki są na tyle duże, że możemy pozwolić sobie na lepszej jakości sprzęty, na które wcześniej nie było nas stać. Idąc w ślady amerykańskich konsumentów, możemy wykorzystywać wszelkie okazje, do zakupienia tego, o czym marzyliśmy. Kupowanie w Czarnym Tygodniu to inwestycja i mądry wybór, który daje nam możliwości zakupienia trwałych przedmiotów służących nam przez wiele lat. Zabawa, rozrywka, czysty dom zapewnią nam sprzęty z Media Expert sprzedawane w sklepach stacjonarnych i online.

0 0 votes
Daj ocenę