COS Torwar – najbliższe wydarzenia muzyczne i kulturalne

COS Torwar – najbliższe wydarzenia muzyczne i kulturalne

30 października, 2018 0 przez Prezydent Portalu

Hala widowiskowo-sportowa COS Torwar to miejsce, gdzie odbywają się największe imprezy muzyczne, kulturalne czy sportowe w kraju. Obiekt gościł gwiazdy festiwalu muzycznego „Summer Jazz Festival”, takie jak: Paco de Lucia czy Jamie Cullum. Na Torwarze odbywały się także koncerty światowej sławy gwiazd, m.in.: Deep Purple, Rihanna, One Republic, James Blunt czy 30 Second to Mars. Kalendarz imprez organizowanych na terenie obiektu w najbliższych miesiącach zapowiada się równie interesująco.

 

Październikowe wydarzenia na Torwarze

W sobotę, 20 października 2018 pojawi się George Ezra. Młody artysta, wokalista oraz twórca tekstów pochodzący z Wielkiej Brytani, znany jest z utworów takich jak „Paradise” czy też „Budapest”, które podbiły światowe listy przebojów. Z kolei 27 października 2018 na scenie zagra holenderska formacja Within Temtation. Zespół znany jest charakterystycznych, symfonicznych oraz celtyckich brzmień, które wyjątkowo uzupełnia niezwykły głos wokalistki – Sharon den Adel.

Listopadowe wydarzenia na Torwarze

Jednym z listopadowych wydarzeń będzie koncert pochodzącej ze Szwecji wokalistki Lykke Li. Koncert odbędzie się 09 listopada 2018. Artystka tworząca muzykę z gatunku Indie, zadebiutowała w roku 2008 albumem „Youth Novels”. Płytę promowały kawałki takie jak „Dance, Dance, Dance” czy „Litte Bit”. Ogromną popularność zdobyła dzięki utworowi „I Follow Rivers” pochodzącemu z albumu „Wounded Rhymes”. Obecnie, po krótkiej przerwie artystka powraca z nową płytą zatytułowaną „so sad so sexi”. Również w listopadzie, a dokładnie 25 listopada 2018, na hali warszawskiego Torwaru pojawi się zespół Editors. Pochodzący z Wielkiej Brytanii zespół powstał w 2002 roku. Na swoim koncie posiada sześć albumów studyjnych. Debiutancki krążek grupy zatytułowany „The Back Room” zdobył status Platynowej Płyty, a dodatkowo pozwolił na nominację do prestiżowej nagrody Mercury Music Prize. Więcej informacji o biletach i historii na https://ticketclub.pl/miejsca/cos-torwar-warszawa-27/ .

Nadchodzące wydarzenia w 2019 roku

W styczniu, dokładnie 26 tycznia 2019 na Torwarze wystąpi Tom Odell – brytyjczyk znany w Polsce z ballady „Another Love”. Tym razem artysta powraca z nowym krążkiem „Jubilee Road” promowanym singlem „If You Wanna Love Somebody”. Z kolei 21 lutego 2018 koncert zagra Ólafur Arnalds – islandzki kompozytor i pianista.. W maju na scenie Torwaru usłyszeć będzie można Alvaro Soler’a , znanego z radiowych przebojów takich jak „Sofia” czy „El Mismo Sol”.

 

0 0 votes
Daj ocenę