Castingi

Castingi

19 września, 2022 0 przez Prezydent Portalu

Jeśli marzysz o karierze aktora, modelki lub artysty to musisz zwracać szczególną uwagę na ogłoszenia o castingach.

Nie ma innej drogi do kariery niż ciężka praca. Aby podpisać kontrakt wcześniej trzeba przejść proces sprawdzenia. Casting jest to spotkanie na przykład z reżyserem, podczas którego oceniany jest wygląd, cechy i poziom aktorstwa w celu sprawdzenia czy pasuje on do danej roli. Jeśli osoba spełnia wszystkie kryteria, jest ona wybierana.

 

Możemy znaleźć castingi do filmów, reklam, programów muzycznych, pokazów mody, teledysków i tym podobnych. Najczęściej szuka się osób o ciekawych osobowościach, urodach oraz talentach.

 

Wiele początkujących osób decyduje się na korzystanie usług z agencji castingowych, ponieważ mają one dostęp do informacji dotyczących nowych castingów. Osoby popularne mają swoich managerów zajmujących się planowaniem spotkań castingowych. Informacje o castingach można znaleźć również w internecie.

 

Na casting zazwyczaj trzeba się stawić osobiście w określone miejsce i w określonej godzinie. Czasami jednak zdarza się, że w etapie początkowym wystarczy wysłać aktualne i nie retuszowane zdjęcia. Jeśli nasza osoba się spodoba, to możemy zostać zaproszeni na dalszy etap castingu.

0 0 votes
Daj ocenę